Zelená káva na hubnutí

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Green coffee produkt, který v současné době těší velké oblibě. Navzdory skutečnosti, že existuje po dlouhou dobu, jeho blahodárné vlastnosti byly objeveny teprve před několika lety. Poté, co vyšlo najevo, že podporuje hubnutí, miliony lidí chtěli vyzkoušet tento zázračný produkt.

zelená káva se vysuší, ale ne pražená kávová bobule.

Pro kávu přinesla pouze výhody, je důležité vybrat si kvalitní produkt a naučit se ji správně používat. Odborníci tvrdí, že nejužitečnější je zelená kávová zrna. Včetně takový výrobek, můžete si být jisti jeho kvalitou. Vzhledem k tomu, zrno je nemožné padělat, a mezi mleté ​​kávy, zejména rozpustný, našel spoustu padělků. Zrnková káva má výraznou chuť a vůni. Byste neměli kupovat drahé kávy odrůdy, protože nuance chuti lze rozeznat pouze skutečné znalce a běžné spotřebitele, stačí koupit pouze vysoce kvalitní kávy.

Výhody zelené kávy

Vysoký obsah antioxidantů v zelené kávy je uložena mnohem víc než pražené. chlorogenová kyselina je hlavní látkou, která pomáhá zhubnout. To je užitečné k prevenci srdečních onemocnění, diabetes (reguluje hladinu cukru v krvi).

kyselina chlorogenová zpomaluje enzymu, který tvoří glukóza (cukr) v játrech.

Posiluje imunitu – antioxidanty pomáhají zelené kávy, tělo zbaví toxinů a volných radikálů

.

Bylo zjištěno, že po použití zeleného kávového extraktu, se zlepšuje stav pokožky, někdy dokonce i slábnout akné. Reguluje hladinu cukru v krvi – studie prokázaly, že kyselina chlorogenová ze zelené kávy pomáhá prevenci diabetu a reguluje hladinu cukru v krvi

.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi – to snižuje riziko kardiovaskulárních chorob

.

Zvyšuje zásoba energie metabolismus okamžitě zlepší. Pokud jste fyzicky aktivní, bude energie krmit vaše buňky, a proces spalování tuku je mnohem efektivnější.

zlepšuje duševní výkonnost zelené kávy dobrý pro mentální funkce člověka. Zvýší koncentrace.

READ  Princess Hair - recenze a cena, kde koupit

Pokyny pro příjem zelené kávy na hubnutí

Existuje několik možných režimů zelená káva na hubnutí.

Zelená káva může být užíván jako prostředek k potlačení hladu. Musíte mít alespoň relativně harmonický každodenní rutina, která umožňuje denní snídaně, obědy a večeře ve stejnou dobu. V přestávkách mezi jídly jako svačina je použití zelené kávy pokaždé, když pocity hladu.

Zelená káva může být užíván 20-30 minut před hlavním jídlem 0,5-1 skla. Přečtěte si, že sníží vaši chuť k jídlu a umožní vám jíst méně než obvykle.

Green coffee spotřebována jako hlavní nápoj k snídani, obědu a večeři. Toto je pravděpodobně nejvíce bez námahy způsob ze všech.

V závislosti na kávu z toho, co výrobce si koupíte, můžete najít řadu doporučení týkajících se jeho uplatňování. A co je nejdůležitější, neberou příliš mnoho tohoto nápoje, bude chránit své zdraví.

Jak vařit zelené kávy

K pití ze zelené kávy pomohla zhubnout, je nutné správně vařit.

Výsledek byl hmatatelný, zelená káva by měla být ponechána nepražené. Vaření by měla 1,5-2 lžičky na 100 ml nádoby (s výhodou kov) a kryt s vodou. Pít tato koncentrace je středně silná:. Zelená kávová zrna není pražené ekvivalent známe, jak pražené obilí téměř neobsahují přírodní oleje, a proto jsou mnohem menší objem

varný proces se obvykle nastaví na charakteristického vzhledu pěny, pak oheň ho. Pokud se budete držet na oheň delší chuti nápoje stal intenzivnější, jsme přišli o téměř všechny živiny, a pak použít pro hubnutí i nadále. Měli byste dbát na to, přidat do pít zelený kávu cukr, mléko a jiné přísady se nedoporučuje.

V současné době šíří mnoho zelených kávových extraktů. Oni jsou obvykle prodávány v sáčcích pro vaření, množství vody potřebné pro jednu porci. Tento výrobek musí být zacházet velmi opatrně, protože to může být velmi pochybného původu.

Kdy pít kávu na hubnutí

a šálek pití kdykoliv, ale ujistěte se, že pít před každým hlavním jídlem, a pokaždé, když je chuť k jídlu. Dokonce i několik SIPS kávy bez cukru nebo se smetanou nebo čistý nápoj dává pocit plnosti. Jediná věc, kterou byste se měli vyhnout, je spotřeba hubnutí kávu ihned po jídle. Ten působí na žaludek, provokovat správy dosud trávené potravy ve střevech. To je nežádoucí, a to jak na hubnutí a pro ty, kteří pijí kávu jen pro zábavu.

READ  Arthro Lab - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

výživu doporučují nepřekročit denní dávku 6 šálků kávy, ale vypít alespoň tři.

Samozřejmě, že tato pravidla jsou vhodné v případě, kdy nejsou k dispozici žádné kontraindikace. Za účelem dosažení výsledku kávy a začal těžit poměrně malý počet. Hubnutí efektivní prvních 5-10 SIPS, zbytek je jen pro zábavu.

Příprava zelené kávy

pro zachování užitečných vlastností zelené kávy vhodné, aby byla připravena ve francouzském tisku, protože to neumožňuje nápoj vařit. Zelená káva můžete také vařit v cezve, kávovar, kávovaru, aby to v gejzíru, nebo prostě vařit v poháru. Je důležité si uvědomit, že zelená káva v žádném případě by neměla vařit, jinak ztratí všechny své specifické vlastnosti.

Nejjednodušší zelená káva vařit v poháru. Chcete-li získat pohár na pití, které budete potřebovat 2-3 lžičky mleté ​​kávy a vařící vodou. Káva se nalije do vybraného obalu a zalijeme vařící vodou, pak se nechá nápoj na strmé po dobu 5-7 minut. Pokud je to žádoucí, před použitím se takto uvařená káva, můžete se přefiltruje přes tenká nebo sítko.

Recepty zelená káva

Zelená káva se skořicí

Pro urychlení metabolismu, budete muset vařit nápoj podle následujícího schématu:

20 g mletých zrn se promyjí vroucí vodou, pak se posune Turku a přidá se 250 ml filtrované vody, upravené 3 krát do varu a nechá se louhovat jednu hodinu. Po pití bude trvat na tom, že je třeba pečlivě kmen, přidáme mletou skořici, citrusové šťávy (limetové nebo grapefruitové) a pití. Doporučuje se vzít koktejl 3x denně začít rychleji zhubnout.

Předpis zelená káva v Turku s kandovaným zázvorem

Složení:

  • zelená káva čerstvě mletý 2-3 lžíce
  • 2 plátek kandovaného zázvoru
  • 150 ml vody

Brusné nepražených kávových zrn lépe v ruce mlýnku, takže grind dostane větší a káva dám všechny užitečné vlastnosti a chuť a aroma bude bohatší. je doporučeno vodu používat balenou, takže žádná káva chuť vody z vodovodu.

READ  Papillor papilomy - skutečné názory, jak na to - přísady

☀ Nastrouháme zázvor na jemném struhadle a přidejte mletou kávu.

☀ Vyhřívaná vody v kávovaru a nalít směs kávy a zázvoru.

☀ Po vzhled pěny je velmi pozorně sleduje proces vaření. Jakmile budeme vidět první bubliny trvá 3 minuty. Pokud je káva vaří déle než 3 minuty, začne ztrácet prospěšné vlastnosti. V první polovině minuta vaření, káva může „utéct“, takže je třeba pečlivě sledovat Turka. příprava zelené kávy s kandovaného zázvoru.

☀ Po 3 minuty vypnout sporák a nechat kávu za pár minut vyluhovat. Pak filtruje nápoj přes sítko nebo tenká.

čerstvě uvařená zelená káva se zázvorem není příliš chutný barva. – zeleno-šedou barvu, ale chuť a hlavně vůni hodný pozornosti

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Káva zůstává vždy, bez ohledu na způsob jeho přípravy. Takže to znamená, že můžeme očekávat, že typické „káva“ vedlejší účinky. Většina lidí pije dobře snášen, ale v ojedinělých případech, kdy je recepce se vyskytující průjem .

Při zánětu a ulcerózní léze žaludku zdání bolesti v břiše , a hypertenzní pacienti by měli mít na pozoru rostoucího počtu krevního tlaku . Proto všechny status „s vysokým rizikem“, jsou automaticky zařazeny do seznamu kontraindikací.

Kromě toho je třeba připomenout, že zelená káva má vylepšený efekt v porovnání s smažené, takže těhotné a kojící to příliš nežádoucí.

A konečně -. Několik laskavá slova

Pokud porovnáte zelené kávy s jinými podobnými doplňky, které jsou určeny pro hubnutí, pak je to bezpečné říci, že káva je mnohem bezpečnější, pokud jde o alergie, vedlejších účinků a jiných nepříjemných věcí. Jeho složení je dobře známé a zřejmé, na rozdíl od mnoha složitých přísad na půl neznámých složek a někdy pochybné dávkách.

Takže, pokud jste někdy bude čelit na výběr a budou myslet, že volit zelené kávy nebo nějakou hypermoderní zázrak čaj, bez váhání vybrat kávu! Mu lepší

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 150 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*