Uniderm – názory a cena, kde koupit,

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]

efektivní pro topickou léčbu lupénky jsou externí přípravky, které se aplikují na postižené oblasti těla a jsou použity v jednoduchých forem onemocnění. Jedním z nich je Uniderm, přichází ve formě mastí a krémů. Aplikační instrukce a revize mast Uniderm je zajímavá především pro ty, kteří trpí kožními chorobami. Svědectví na to je jiný, a je třeba poznamenat, že je to hormonální.

Výrobcem přípravku je akciová společnost „Akrihin“, který se nachází v Moskevské oblasti. Uniderm má pozitivní zpětnou vazbu o své žádosti o léčbu lupénky. Ačkoli někteří věří, že zbavit se počáteční příznaky lupénky nemusí platit gormonoterapii drogy. Tam jsou jeho analogy, které jsou spojené aktivní složky, se léky, jako je Elokom, Asacort, Mamat, Gestan N.

Cena původního léku v současné době pohybuje v rámci. Cena závisí na objemu trubky, to může být 15 až 30 gramů. Cena analogů se také liší.

Jak Uniderm na psoriázy?

krém nebo mast Uniderm je moderní léčiva patřící do kategorie kortikosteroidy. Tento krém má poměrně vysokou účinnost při léčení psoriázy a jiných kožních onemocnění. Četnost výskytu možných nežádoucích účinků je poměrně nízká ve srovnání s jinými podobnými gormonoterapii léky. To je proto, že léčivo a jeho účinná látka není absorbována do krve.

Aktivní účinná látka léčiva mometason furoátu. Jedná se o účinný glukokortikosteroidy látky syntetického původu, který se používá pro externí aplikace. Jeho hlavním účinkem spojeným s odstraňováním příznaků zánětu kůže, který je charakteristický pro psoriázy. Mometason jsou chemicky modifikované formě léku. To znamená, že je v příslušném biologickém médiu, pod vlivem metabolických procesů, stává se přímo léčivo (prodrug). Pod vlivem této účinné látky, je suprese produkce lipokortinov, které ovlivňují syntézu zánětlivých mediátorů.

READ  Brilliance SF Cream - to opravdu funguje čtení Revies a koupit

mometasonfuroátu jako hlavní účinné látky mají následující vlastnosti:

 1. Protizánětlivé prostřednictvím inhibice aktivity různých enzymů, které ničí kožní tkáň a významně snižují zánět;
 2. antipruritika inhibici rozvoje zánětlivých reakcí, v přítomnosti alergenu, má antipruritika účinek;
 3. Antiexudative – snižuje otoky měkké tkáně, tedy snižující překrvení vlastnost

.

Vzhledem k tomu, psoriázy je charakterizována zánětem kůže, otok tkáně v postižených oblastech, a to je doplněno o svědění, účinek tohoto léčiva může pomoci snížit tyto nepříjemné příznaky nemoci a zmírnění stavu pacienta. Kromě mometason ve formulaci Uniderm zahrnuty vazelínu, vosk, kyselina fosforečná, oxid titaničitý, voda, hliník škrob, glycerylmonostearát, macrology 20 cetyl stearát, gexilenglikole.

Vlastnosti léku Uniderm

krém je určen pro vnější použití. Krém se nanáší v tenké vrstvě na léze kůže. Tento postup by měl být provedena 1 krát za den. Celková doba léčby psoriázy tento nástroj, bude záviset na tom, jak je jeho účinnost, jak je snášena pacientem a jsou nějaké vedlejší účinky.

Lék může být aplikován ve formě okluzivní terapie, ale to pozor. I když lokální aplikace léčiva vstřebává do krevního oběhu ve velmi malých množstvích – méně než 0,5% účinné látky. K této situaci dochází, 8 hodin po aplikaci krému.

u pacientů s psoriázou a jiných kožních onemocnění, pro které účinné Tento krém je otázka, mohou vzniknout – je možné použít lék během těhotenství nebo při kojení. Instrukce říkají, že účinek léku v těchto obdobích není zcela znám, ale hormonální složka proniká přes placentu a během kojení vylučován do mateřského mléka. Takže pokud budete potřebovat dlouhodobou léčbu tímto lékem by měla přestat kojit, aby se zamezilo nepříznivým účinkům. Totéž platí i pro jeho použití během těhotenství -. Dlouhodobému užívání nežádoucího

Pokud jde o užívání léku ve vztahu k dětem Uniderm nedoporučuje k léčbě déle než 6 týdnů, protože žádné údaje týkající se jeho působení na těle dítěte tak dlouhou dobu. Tato otázka je understudied, ale je známo, že lék je gormonoterapii, a dlouhodobá léčba může mít nepříznivý vliv na růst a vývoj dítěte a zvyšuje riziko vzniku Cushingova syndromu.

READ  Luray Bustier - negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Děti mladší šesti měsíců roku Uniderm kontraindikován, a pro děti od 6 měsíců do dvou let trvání léčby by neměly být delší než 5 dnů.

Indikace, kontraindikace a vedlejší účinky léku

Indikace této drogy s následující:

 • pokles míry projev a neutralizaci zánětu kůže, svědění a zvyšující projevy se vyskytují u psoriázy;
 • seboroická dermatitida;
 • atopická dermatitida;
 • jiné kožní poruchy, které vyžadují léčbu kortikosteroidy.

tedy indikace pro použití této drogy poskytují řadu dermatologických onemocnění. Předtím, než začnete používat krém, poraďte se s dermatologem, který bude vyhodnocovat veškerá možná rizika a přínosy s přihlédnutím k individuální rysy choroby a tělem.

výpisu z návodu k použití Uniderm

Kvůli Uniderm odkazuje na skupiny steroidních léčiv, existuje řada kontraindikací ní, zejména:

 • periorální dermatitida;
 • akné rosacea;
 • přítomnost mykotických, virových nebo bakteriálních kožních infekcí;
 • syfilis a tuberkulózy;
 • přítomnost po očkování reakcí.

Lék se nedoporučuje používat, pokud se vyskytnou nějaké příznaky alergie na komponenty. Pokud ne, pak můžete bez obav aplikovat na léze na kůži. V ojedinělých případech se po užití léku, může pacient na vědomí vysušení nebo podráždění pokožky, pálení. Kromě toho můžete být folikulitida a hypopigmentace kůže. V tomto případě, může lékař předepsat jeho analogů.

Praxe používání léčiva vyplývá, že v případě předávkování může dojít, sekundární adrenální nedostatečnost a narušení hypothalamus – hypofýza – adrenální osy. V tomto případě je třeba zrušit užívání léku. Důležitou podmínkou je postupné vysazení léku po delším používání, jinak hrozí riziko syndromu odraženou střelou. – pokračuje pálení a zánět kůže

Recenze Uniderm

Recenze drogy Uniderm převážně pozitivní, ale to vše závisí na individuálních charakteristikách nemoci. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, které hodnocení v tomto případě by bylo vhodné.

Zde jsou některé názory:

Irina, 36 let. Po jmenování léku, došlo k efektu ne jednou, těšil týden. Asi záleží na tom, co tvoří onemocnění. Ale bylo dosaženo požadovaného účinku. Téměř pryč svědění, zarudnutí Tecnost a je také pryč. S ohledem na výše popsaných nežádoucích účinků, pak se. Obecně lze říci, že jsem spokojen. Em>

Anton, 28 let. Lupénka v naší rodině trpí nejen mě. Nedávno se objevil na mě, ale hned přinesl spoustu nepříjemných pocitů. Rozhodl neodkládat léčbu a prosil o pomoc na lékaře, který jmenovaný Uniderm. Hlavními příznaky jsou pryč, pak je úkolem bylo úspěšné. Budu používat na oplátku. Em>

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 150 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*