Prodlužovat-Max – návod k použití, ceny a recenze

[Celkem:    Průměr: /5]

Konstantní stres, špatné životní prostředí a změny související s věkem vést k problémům s erekcí u mužů, přičemž oni vyvíjejí komplexy, úzkost a pochybnosti o sobě. Při prvních příznacích erektilní dysfunkce si můžete vzít Prolong-Max špatné pro účinnost, která pomáhá normalizovat funkci prostaty a zlepšit kvalitu sexu.

Složení a způsob vydání

Biologicky aktivní doplněk stravy vyrobené ve formě kapslí, které obsahují pouze přírodní složky, které se vzájemně doplňují:

Indikace

BAA je určen pro léčení a prevenci prostaty, impotence. Se způsobí, že kapsle jsou Prolong-Max může přítomnost těchto příznaků u mužů:

 • pomalé krátké erekce;
 • nadměrná podrážděnost a agresivita;
 • snížení libida;
 • předčasná ejakulace;
 • zhoršení kvality pohlaví.

Režim

V souladu s návodem k použití, Supplement mohou být přijata podle několika schémat:

 1. Pro zvýšení jednorázového potence je třeba vzít v 1 kapsli při jídle 20 minut před údajným intimním spojení.
 2. občasné problémy s potencí, se doporučuje podstoupit léčbu. K tomu musíte jíst každý den: 1 kapsle po dobu 3 týdnů a pak dát pauzu po dobu 1 měsíce a opakovat kurzu (k dosažení stabilního výsledku)
 3. .

 4. Pokud ztráta mužské síly způsobené prostaty, BPH nebo jiné nemoci, je třeba, aby doplňky v komplexní léčbě. V tomto případě je kapsle mají být přijata během 4 týdnů. První týden chcete pít 2 tablety denně, a pak snížit dávku na 1 PC Tento nástroj pomůže urychlit proces hojení.

Všechny komponenty nápravných opatření mají pozitivní vliv na pánevních orgánů, a také zlepšit obranyschopnost organismu a zlepšení zdraví lidí.

BUD není návykový a nemá žádné škodlivé účinky na kardiovaskulární systém. Lék může být v kombinaci s použitím alkoholu v malých množstvích.

Po průběhu léčby, je možné dosáhnout takových výsledků jako:

 • obnovení erekce;
 • zvýšení počtu orgasmu;
 • normalizaci hladiny testosteronu;
 • rostoucí pocity při intimních vztahů;
 • zvýšit odolnost v posteli;
 • překážka patologických procesů souvisejících s věkem.
READ  Potencialex - názory, cena, komentáře, oficiální stránky

Kontraindikace

Náklady na léčiva

uložit lék pouze na oficiálních stránkách výrobce, jako lékáren není určena k prodeji. Náklady na potravinových doplňků je 990 rublů.

Hodnocení

Egor, 40, Krasnodar. vzal tento dodatek k léčbě impotence problémy. Lék je účinný a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Účinnost opravného prostředku se cítil po prvním užívat tobolky. Sex se stal živější a zdlouhavé.

Damir, 52 let, Jaroslavl. Nápojové kapsle pro zvýšení vytrvalosti v posteli. Droga je snadno použitelné a vyznačuje se tím, že chybí v jeho složení chemických látek, a to je důležité v mém věku. Sexuální aktivita po ošetření prostředky jsou výrazně zvýšil.

Irina, 33 let, Sevastopol. Můj manžel používá k tomu kulturistiku. Poté, co vzal na růstové hormony, že narušil výrobu vlastního testosteronu. V důsledku toho se výrazně snižuje libido. Lékař mu doporučil, aby podstoupit léčbu přírodních potravinových doplňků, které zvyšují produkci testosteronu. Zvolila pro tento nástroj. Účinnost doplňky oba šťastní.

Závěr

Tato přísada má pozitivní vliv na účinnost. Vezmeme-li nástroj, můžete dosáhnout trvalé erekci, aby sex trvalejší a jasný, ale také stabilizovat produkci testosteronu.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 152 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*