Peruvian Maca – názory a cena, kde koupit

[Celkem:    Průměr: /5]

Maca nebo Lepidium meyenii ( Lepidium meyenii ) -. Velmi zajímavá kořenová zelenina z rodu zelí, příbuzný známý tuřín, ředkvička, hořčice a brokolice

Photo: Depositphotos.com. Autor:. Ildi_papp

Tento příběh začíná v Peru. Místní farmáři poprvé všiml účinky této rostliny na dobytek. Zvířata, která se pasou na poli distribuce maquis, byla silnější, zdravější, zámečník ze svých druhů a často copulated.

Tak otevřel jeden z nejsilnějších afrodiziakum a adaptogenů na planetě. Je bohaté na vitaminy (B2, B6, B12, C a Niacin), minerály (železo, vápník, jód, hořčík, draslík a zinku), aminokyseliny a další látky, zvláště užitečné pro zdraví žen.

Pokud chcete jíst kořenová zelenina je nejlepší čerstvé, ale zjistí, že v našich supermarketech je problematické. V tomto případě je vhodné biologicky aktivní přísady, obsahující prášek léčivého kořene. Průměrná dávka pro dospělého:. 500-1000 mg drcených máku v den (některé prameny uvádějí až 3000-5000 mg)

Užitečné vlastnosti

kořen Maca se mohou podílet na léčbě mnoha chorob, počínaje od deprese a dokončovacích s rakovinou. Je to opravdu efektivní adaptogen, což zvyšuje efektivitu organismu, odolnost vůči stresu a infekce v důsledku vlivu na endokrinní systém těla.

Biologicky aktivní látky ve složení Lepidium meyenii regulují produkci kortizolu (stresového hormonu) v hypothalamu a stimulují aktivitu nadledvinek.

Během menopauzy

kořen Maca může být použit jako analog hormonální substituční terapii (HRT) u žen v menopauze. Klasické HRT způsobuje vaječníky k atrofii a může narušit produkci hormonů, a kořen nemá takové vedlejší účinky.

V boji s neplodnosti

Biologicky aktivní doplněk stravy, který obsahuje Maca kořen se používá mnoho žen v boji proti neplodnosti. Navzdory zjevným nedostatkem vědeckých údajů v této oblasti, australští vědci provedli několik studií na krysách. Přičemž rostlinný extrakt na laboratorních zvířatech prokázaly zvýšení plodnosti.

READ  Ideal Slim kapek - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Pro zdraví žen

nepříjemné příznaky při menstruaci jsou spojeny nejen s hormonálními přepětí, ale s deficitem vitaminů a minerálních látek potřebných pro ženské tělo. Maca kořen podporuje hormonální rovnováhu a vyživuje buňky s antioxidanty. Tím se snižuje menstruační a bolesti hlavy, minimalizuje riziko krvácení, zmírňuje podrážděnost.

afrodiziakální

Děkujeme peruánský afrodisiakum přišli do Evropy a Ruska z úpatí And – rodiště peruánských máku. Kořen této rostliny je účinná k léčbě erektilní dysfunkce vyvolané silného stresu. Jeho příjem, podle odborníků schopných posílením lidského libida o 180% . Další málo známý Rusům, ale velmi populární na západním bylinné afrodiziakum Damiana opouští.

Pro hubnutí

V knize „štítné dieta: řídit svůj metabolismus na hubnutí,“ Mary J. Chaumont konstatuje, že Maca kořen a podobné adaptogenní byliny jsou odpovědní za tok energie, dá sílu, regulují štítná žláza a nejpřirozenější způsob, jak urychlit metabolismus. To na oplátku vám umožní spalovat více kalorií a boj s obezitou. Nicméně, s použitím pouze jeden Mac pro hubnutí, je třeba si uvědomit, že rychlé výsledky nebude.

Zkoumali jsme prospěšných vlastností Maca kořene, je čas vedlejší účinky. Zde jsou hlavní: bolesti hlavy, nespavost, žaludeční nevolnost, pálení žáhy, pláč, závislé na hormonech akné a zvýšená tepová frekvence. Všimněte si, jednoho ze symptomů – okamžitě snížit dávkování

.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 152 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*