Electricity saving box – názory a cena, koupit hned, kde koupit

[Celkem:    Průměr: /5]

V poslední době na trhu objevil neobvyklý elektrické zařízení Elektřina Saving Box. Jeho jméno se překládá do angličtiny jako „Ekonomický elektřiny.“ Toto zařízení se prodává v internetových obchodech za atraktivní cenu. Nabídka nemohou zůstat lhostejní k mnoha spotřebitelů, kteří si přejí ke snížení nákladů na elektrickou energii bez příloh.

Na Reklamní zařízení, najdete podrobnější informace o úsporné, schématu připojení, efektivitu využití a princip fungování. K dispozici je i prohlášení o shodě. Lidé opouštějí zpětnou vazbu druhu na práci. Existují důkazy o tom, že existuje několik zařízení, která pracují podobným způsobem. Jsou téměř nemožné najít v klasických obchodech.

Podezření při používání přístroje Elektřina Saving Box

Výrobce slibuje úspory elektřiny výbava kolísání napětí z důvodu kompenzace jalového výkonu. Toto, podle pořadí, by mělo snížit náklady na elektrickou energii a zvýšit životnost domácích spotřebičů. Chcete-li začít používat zařízení, jednoduše jej vložte do zásuvky a stiskněte tlačítko na tom s napájecím tlačítkem.

Toto využití úspor neporušuje pravidla zásobování elektřinou, jak se přístroj zapne přísně po domácím metru. Podle prohlášení výrobců a spotřebitelů, zařízení potřebuje ušetřit až 33 procent energie. To vše zní velmi lákavě, ale k lepšímu pochopení , abyste pochopili úspornější energie Elektřina Saving Box je rozvod nebo pravda.

V podrobnějším studie zjistila dvou možných znamení rozvodu. První se týká silné poruchy cen pro energeticky úsporné. Například v jednom z on-line obchodů je 700 rublů. Také zjistil, vzorky a 208, a za 1600 rublů, které vypadají a fungují téměř stejné. Výše uvedený argument neumožňuje pochybovat o tom, že to je jeden a tentýž výrobek, právě prodal za různé ceny a s různou kvalitou.

READ  Snorest - negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Druhý známkou nízké kvality je, že výrobce a země původu zařízení zůstávají neznámé . Toto plete mnoho dodavatelů. Absence jakýchkoli přiměřených podrobnosti o firmě-výrobce výrobku rovněž vyvolává vážné pochybnosti, pokud jde o realitu svých slibů.

Princip fungování ekonomik Elektřina Saving Box

Podle technického popisu pro podporu webové stránky, ekonomický poskytuje konverzi jalové složky proudu v aktivní, snížení rušení a napěťovými rázy, jeho stabilizace, a výsledná nižší spotřeba energie. Pas, také ukazuje charakteristiky zařízení:

  • napětí – 90 až 250 V,
  • aktuální frekvence – 50 až 60 Hz;
  • maximální zatížení až do 15 kW.

Poslední kharkteristika zdá podezřelý, protože přístroj nemá žádné výstupy pro připojení dalších spotřebitelů. Někteří distributoři těchto zařízení tvrdí, že i oni údajně určení fázového posunu mezi napětím a proudem.

Podrobnější posouzení provozu zařízení z hlediska fyzikálních zákonů může být pouze na základě přesného měření. Někteří kupující opatrný všech těchto výroků a vlastnosti. Mnozí z nich nemají zájem ve všech těchto nuancích.

Vnitřní konstrukce zařízení Elektřina Saving Box

Propagační materiály na vzhledu svítidla. Pokud nezávislý pitva ekonomiky pro zábavu namísto komplikovaných elektroniky našel dost jednoduchý elektrický obvod:

  • na závěry vstupu konektor připojen přepínač, ochranné pojistky, varistor, hasicí kondenzátor (kapacita – 5 UF) a mostu diod;
  • Zobrazuje připojit dva běžné LED a zvlnění vyhlazovací kondenzátor (o kapacitě 1000 UF).

mýtus nebo pravda Elektřina Saving Box

Takové uspořádání je více jako obyčejný svítilna nebo noční světlo, spíše než kompenzátoru jalového výkonu. Je to z toho důvodu přístroj nebude moci uložit žádnou energii. Naopak spotřeba energie je sám ústrojí žádném případě není rovno nule. Všechny tyto skutečnosti odejít pochyb o tom, že ekonomická – skutečný rozvod a další trik podvodníky

READ  Lives - názory, komentáře, cena, forum, jak to funguje?

.

Kupující zaplatí určitou částku na nákup zařízení, ale potýkají s nedostatkem efektu. Vzhledem k tomu, elektřiny Saving Box je prázdná, který neposkytuje žádné úspory energie a může hrát jen roli ozdobným světelného zdroje. Všechny sliby výrobce přineslo jen touhu, aby v hotovosti na spotřebitele. To se nedoporučuje kupovat popsáno zařízení, protože všechny náklady budou zcela zničena.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 152 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*