Dietonica – názory, komentáře, cena, forum, jak to funguje?

[Celkem:    Průměr: /5]

Což znamená, že při hubnutí ani vyzkoušet ženy: tablety, kapsle, čaj, káva, krémy, spreje … Zdá se, nic nového vymyslet ještě. Ale přichází po tom všem! Seznamte se s novou instantního nápoje na hubnutí s názvem „Dietonica“! On slibuje, že za několik měsíců spálit desítky liber tuku v těle. Bude to úspěch?

Nástroje pro hubnutí Dietonica

„Dietonica“ je okamžitý lék na spalování tuků. V reklamě se tvrdí, že se jedná o nejsilnější spalovač tuků, které kdy byly vyrobeny. Nárokované mechanismus působení na tělesnou hmotnost:

 • snížení chuti k jídlu;
 • urychlení metabolismu;
 • spalování tuků.

Hlavním mechanismem účinku je zrychlení metabolismu. Propagační text na něj opakovaně zaostřovat.

Výhody hubnutí s pomocí „Dietonica“:

 • 1 předmět nahradí šest měsíců usilovné přípravy;
 • dlouhodobě působící – 24 hodin;
 • hlad a stres;
 • diety nejsou zapotřebí;
 • spaluje tuk, i když spíte.

Výsledky ztráta O hmotnosti nejsou přímo uvedeno. Nicméně, oficiální internetové stránky zobrazuje reference od pacientů, kteří údajně ztratil více než deset liber měsíčně. K dispozici je zveřejněna fotografie ženy, pravděpodobně klesl pomocí „Dietonica“, 62 kg v 3,5 měsíce.

Návod k používání Dietonica

Oficiální internetové stránky „Dietonica“ je o tom, aby se tento dodatek žádné údaje. Víme jen, že to funguje 24 hodin denně a zakázáno brát více než 2 porce.

Na obrázku vidíme obal, který uvedena hmotnost: 100 g kompozice dominuje rostlinných složek. Na tomto základě lze předpokládat, že vám bude nabídnuta čaj, které by měly být uvařené a vzít dovnitř.

Nicméně, na druhé straně je nahlas říká: „Dietonica“ – jako první na světě rozpustné prostředky, které rozpouští tuk. Pokud je to skutečně rozpustný, není to čaj. Avšak rozpustnost nápoje je těžké uvěřit, s ohledem na všechny složky uvedené v kompozici.

READ  Noia Derm sérum s peptidy, recenzí a oficiální příručce

Složení Dietonica

Uvádí se, že v „Dietonica“ obsahuje 7 komponent. V seznamu složek na oficiálních stránkách jsou jen některé z nich, a to:

 • kaktusu Hoodia;
 • ženšen;
 • bromelain;
 • zelený čaj;
 • výtažky z ovoce-antioxidanty.

Názor lékaře Dietonica

„Dietonica“ nepomůže zhubnout. Většina látek pro redukci váhy je úplně k ničemu. Jít v tomto pořadí:

kaktusu Hoodia. Jedinou složkou, která může být úsek volat, že je užitečné pro postavu. Pravděpodobně snižuje chuť k jídlu. Účinnost není prokázáno. Kromě toho, mohou být účinné pouze extrakt Hoodia, který je kapota biologicky aktivních látek, ale ne kaktusu v jeho přirozené formě.

ženšenu. stimuluje centrální nervovou soustavu. Odneste jej do bojovat proti únavě nebo ke stimulaci nespecifické imunity. Na tělesné hmotnosti nejsou ovlivněny.

bromelain. Trávicí enzym, který štěpí bílkoviny ve střevech. Žádný vliv na tělesnou hmotnost. Ano, a trávení mít významný účinek, který není schopný.

Zelený čaj. přináší skromné ​​postavu a přínosů. Ale jeden šálek zeleného čaje denně, bude mít jen malý vliv – dávka je příliš nízká. Kromě toho, tento nápoj je obvykle levnější než „Dietonica“.

výtažky z ovoce-antioxidanty. Nevím, co ovoce máme na mysli, ale v žádném případě nemá vliv antioxidantů na tělesné hmotnosti.

Na základě složení, můžeme konstatovat, že pomocí „Dietonica“, nebudete moci urychlit metabolismus a snížit hmotnost. Je to podvod.

False & nbsp; Dietonica

Celá je “Dietonica” – lži. Navíc samotní prodejci jsou zmatené ve svých lží. Například jeden textu uvádí, že „Dietonica“ naprosto bezpečné. Můžete si vzít lék beze strachu o své zdraví.

Ale pak prodejci tvrdí, že je nejmocnější nástroj na světě. V žádném případě by nemělo trvat déle než 2 dávky denně. Pozor! “Dietonica” je velmi silný nástroj!

Téměř všechny informace na webových stránkách, je lež, včetně:

 • fiktivní vlastnosti aktivních složek;
 • nesprávně uvedeno, že „Dietonica“ má klinicky prokázaný účinek, i když byl proveden žádný výzkum;
 • slíbil nereálné rychlosti úbytku hmotnosti – až 50% tělesné hmotnosti (60 kg) za pouhých 3,5 měsíců;
 • podezření, že „Dietonica“ zhubnout hvězdy, ačkoli žádný ze slavných lidí s balení tohoto nástroje v rukou nebyly pozorovány.
READ  Brilliance SF Cream - to opravdu funguje čtení Revies a koupit

I fragment, což je zkratka pro slovo metabolismus, údajně půjčil si od Wikipedia, ve skutečnosti vynalezl prodejců. Můžete jít na webových stránkách encyklopedie a kontrola. Taková hloupá definice není publikován v každém více či méně adekvátní zdroj informací.

S největší pravděpodobností, namísto „super“ léky na hubnutí vám dostanou běžnou čaj s ovocem, s možným přidáním některých dalších rostlin. V závěru můžete přijít při pohledu na složení a obraz balení.

Posuďte sami:

 • nástroj je k dostání v balení po 100 g;
 • kompozice obsahuje zelený čaj ve své přirozené formě,
 • také bromelain (komponenta ananasu) a ovoce.

Pokud chcete zkontrolovat pořadí vaše „Dietonica“, a pak napsat recenzi na recenze co v balení:. Rozvodu nebo ne

Cena Dietonica

„Dietonica“ náklady …. Cena je za balíček o hmotnosti 100 g. Kolik z nich bude muset samozřejmě – obraťte se na prodavače. To vše závisí na tom, kolik liber budete muset hodit. Po konzultaci po telefonu prodejců se obvykle doporučuje ke koupi 3-4 obalů „Dietonica“.

Kde koupit Dietonica?

„Dietonica“ prodáván pouze on-line na oficiálních internetových stránkách. Chcete-li objednat nástroje mohou vyplnit kontaktní formulář. Tam, zadejte jméno a telefonní číslo.

Po odeslání budete kontaktováni. Prodávající vás požádá o potvrzení objednávky, pomůže určit počet balíků, které jsou nutné pro kurz. Pak budete muset zavolat svou domácí adresu. Po týdnu odnést „Dietonica“ v e-mailu.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 152 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*