Acai Berry – názory a cena, kde koupit

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Grotto však na vědomí, že tam je něco jedinečného Acai:. Je to jedna z mála plodů, kromě avokáda, které obsahují mononenasycené mastné kyseliny (MUFA)

I když MUFA může fungovat, které pomohou udržet si pocit spokojen, pokud je zahrnout do diety kalorií kontrolované množství v Acai je tak malý, že byste třeba konzumovat velké množství získat dostatek MUFA, říká. A nejen, že by bylo nákladné, říká, že by přidal spoustu kalorií. (MUFA se nacházejí také v olivy, avokádo, ořechy, semena, tmavé čokolády, sóji, lnu a olivového a slunečnicový olej.)

Pozor ‘zdarma’ Trápení Acai Spalovače tuku

Nejenže acai nebylo prokázáno, že mají hubnutí pravomoci nárokované v některém z reklam, spotřebitelské skupiny varují, že lidé, kteří se zaregistrují na „volné“ zkušební verzi Acai dietních produktů může popálit.

Centrum pro vědu ve veřejném zájmu, se potravin a výživy hlídací skupiny, nedávno vydala varování, že mnoho společností, které nabízejí bezplatné vyzkoušení Acai dietních produktů skutečně skončit nabíjení zákazníky. Zákazníci jsou požádány, aby poskytly informace o kreditní kartě pro plavbu na „volné“ vzorkem, a některé z nich okamžitě zasáhla u měsíčních poplatků ve výši $ 80- $ 90.

Better Business Bureau of Northern Indiana nabídla podobné varování před online reklamy za ztrátu acai hmotnosti výrobků.

Co je to Acai Berry?

vypěstované v povodí řeky Amazonky v Brazílii, Acai je tmavě purpurová bobule, které chutná jako kombinace lesních plodů a čokolády.

anthokyan obsah bobule se dává svou bohatou fialovou barvu. Antokyanů jsou účinné antioxidanty, které mohou chránit tělo před rakovinou, záněty, cukrovky, stárnutí, neurologických onemocnění a bakteriálních infekcí.

4-unce porce čistého Acai obsahuje asi 100 kalorií, železo, vápník, vlákninu, vitamin A a 6 gramů tuku – ale proto, že plody nejsou přepravovat dobře, většina potravinářských výrobků běžně používají jen malá množství čistého Acai. Acai je k dispozici v kapslích, práškový, mražené vlákniny, a v lahvových krémů a jiných nápojů.

READ  Privado Gel - názory, komentáře, cena, forum, klikněte sem

Pokud uvažujete o koupi Acai výrobků, číst etikety, protože nápoje mohou obsahovat velké množství přidaných cukrů a kalorií. A být připraveni na štítku šok v obchodě s potravinami, protože většina Acai výrobky nesou pádný cenu.

„Výrobky z Acai jsou drahé, protože 95% z Berry je semeno, a jen 5% je kůže používá k výrobě potravin a nápojů,“ říká Grotto.

Mějte na paměti, že můžete získat podobně jako antioxidační bohaté na celé ovoce a zeleninu za zlomek nákladů na acai, a ve své přirozené formě (bez dodatečných cukru nebo kalorií). Borůvky, ostružiny, maliny a jsou ekonomické možnosti, které poskytují podobné zdravotní přínosy, říká Grotto.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 150 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*